Меблі на замовлення особливості та переваги
02
Гру

Меблі на замовлення: особливості та переваги

Побутує така думка, що процес купівлі меблів на замовлення є проблематичним. Багато клієнтів вважають, що ціни на меблі за індивідуальним проектом є завищеними, дехто не готовий чекати протягом тривалого часу, а хтось переживає, що результат не буде відповідати очікуванням. Сьогодні ми розвінчаємо ваші сумніви та розповімо вам все про особливості та переваги меблів на замовлення.

ЦІНА

Завжди варто пам’ятати про те, як формується ціноутворення на меблі за індивідуальним замовленням. Першочергово ви оплачуєте проектування та конструювання меблів. Це дизайнерська робота, яка є досить копіткою, а тому вона потрібна мати достойну винагороду. Якщо ви замовляєте меблі з дерева або інших дороговартісних матеріалів, то ціна на виріб також буде вищою аніж зазвичай. Також не забувайте про те, що на виході ви отримуєте оригінальну та стильну річ, а унікальність, як відомо, дорого коштує. Проте зазначимо, що наразі конкуренція на меблевому ринку стає все більшою, адже все частіше люди хочуть отримати ексклюзивний продукт. Тому можна знайти виробника, який виконає ваше замовлення за прийнятною ціною.

ЧАС ВИГОТОВЛЕННЯ

Термін виготовлення фабричних меблів складає у середньому 35-40 робочих днів. При великих завантаженнях або форс-мажорах цей строк може збільшуватися. Виготовлення меблів на замовлення майже не відрізняється від фабричних. Якщо ж ви хочете вберегти себе від занадто довгих очікувань, то під час підписання договору зверніть увагу на терміни виготовлення меблів, логістику, доставку та компенсацію у разі затримок. Проте не забувайте про людський фактор, який впливає на всі сфери нашого життя.

ОЧІКУВАННЯ ТА ГОТОВИЙ ВИРІБ

Певно у кожного була така ситуація: ви замовили товар, а коли отримали його, то він не відповідав вашим очікуванням. Якщо ви хочете уникнути такої оказії під час купівлі меблів на замовлення, радимо детально опрацювати ескіз виробу разом із дизайнером. Надайте спеціалісту якомога більше інформації зокрема про габарити, місце, де буде стояти виріб та матеріал. Також вкажіть всі свої побажання стосовно зовнішнього вигляду. Не зайвим буде перевіряти виріб на всіх етапах роботи: вчасне внесення правок у дизайн-проект, макет, виготовлення та оздоблення. Адже навіть якщо виникне помилка, то її можна буде завчасно виправити. Дотримання цих рекомендацій дозволить отримати виріб, який буде відповідати вашим очікуванням.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сподіваємось, що ми розвіяли сумніви щодо того, чи варто вам купити меблі на замовлення. А тепер хочемо розповісти вам про переваги купівлі меблів виготовлених за індивідуальним проектом. Виділимо найголовніші пункти серед яких:

  • ви маєте можливість замовити меблі своєї мрії, варто лише знайти варіанти дизайну в інтернеті та показати спеціалісту. Він допоможе вам з нюансами, пов’язаними з особливостями вашого помешкання.
  • габарити меблів будуть повністю відповідати вашим побажанням. Якщо буде допущена помилка на виробництві, то ви маєте право відмовитись від оплати готового виробу;
  • ви самостійно обираєте матеріал, фурнітуру меблів відповідно до дизайну та ваших фінансових можливостей;
  • внутрішнє наповнення меблів за індивідуальним замовленням (полиці, шухляди) також можна підлаштувати під свої потреби;
  • встановленням таких меблів завжди займаються майстри.

Як бачите, індивідуальне виготовлення меблів — це чудова можливість отримати унікальний, оригінальний продукт, який буде повністю відповідати вашим побажанням та очікуванням. Меблевий салон “Злато” також має власне виробництво. Виготовляємо шафи-купе, кухні, інші корпусні та мякі меблі. Звертайтеся і ми виконаємо ваше замовлення швидко та якісно.