fbpx

Про нашу компанію

Про нас

 

– Мережа меблевих салонів Злато – команда кваліфікованих фахівців, яка займається торгівлею меблів на вітчизняному ринку з 1998 року.

– Мета компанії «Злато» – принести максимальну користь від співпраці з нами.

– Наша команда професіоналів йде в ногу з часом, при підборі товару ми враховуємо останні тенденції моди, інновації  та технології.

 

Чому варто купувати у нас?

Наші переваги:

Працюємо безпосередньо від виробника. Це дозволяє нам пропонувати клієнтам кращі ціни і якість.

Збиранням і постачанням займаються фахівці, які пройшли спеціальне навчання на підприємствах.

Надаємо клієнтам гарантію на куплені меблі, не обмежені термінами передбаченими законодавством, даємо гарантію до 20 років на окремі позиції товарів.

Наша команда стежить за останніми модними тенденціями, відвідуємо виставки та меблеві конференції, тому оновлення модельного ряду відбувається щорічно.

Використовуємо креативний підхід, але не забуваємо і про класику. – Завдяки цьому якість обслуговування наших клієнтів перетворюється на справжнє мистецтво! (Персонал має високу кваліфікацію і володіє навичками дизайнерів і технологів)

У нас є традиція: проводити конкурси, розіграші серед наших клієнтів з врученням цінних призів.

Постійним клієнтам пропонуємо гнучку систему знижок.

 

Також ми є дилерами провідних фабрик України по виробництву меблів, ретельно підбираємо постачальників за критеріями якості та надійності з високим авторитетом на ринку меблів.

Ми піклуємося про кожного клієнта, тому з нами залишаються на довгі роки.

Звертайтеся до нас і насолоджуйтеся якісними і стильними меблями вже сьогодні. Телефонуйте за номером телефону, вказаним в розділі “Контакти”, наші менеджери з радістю вам допоможуть.