Ліжка Progress: неординарність та практичність в одному виробі
10
Лис

Ліжка Progress: неординарність та практичність в одному виробі

В сучасному світі є великий вибір ліжок. Від класичних дерев’яних моделей до сучасних м’яких, в меблевих магазинах завжди можна обрати оптимальний варіант. Разом з тим більшість ліжок є схожими за дизайном та функціоналом. А що робити, якщо хочеться придбати щось неординарне та практичне водночас? Радимо звернути увагу на ліжка вітчизняного виробника меблевої фабрики “Progress”.

Протягом багатьох років продукція фабрики “Progress” прикрашала європейські та американські оселі. Цьогоріч меблі зі світовим ім’ям стали доступними для мешканців Кропивницького. У чому ж особливість ліжок цього бренду і чому на нього варто звернути увагу?

Однією з головних фішок ліжок компанії “Progress” є їх інноваційна система BoxSpring. Такі ліжка оснащені пружинним матрацом Bonnel, матрацом з незалежним пружинним блоком PocketSpring та додатковим топером. Перевагами таких ліжок є:
— оптимальний розподіл тиску шляхом поєднання матраців;

— спеціально підібрана висота, яка дозволяє легко вставати з ліжка без перенапруги для ніг та спини;

— міцність і надійність – ліжко прослужить вам довгі роки;

— відповідає сучасним світовим тенденціям дизайну;

— співвідношення ціни та якості.

Також ліжка від “Progress” оснащені нішами та шухлядами для зберігання білизни як під матрацом, так і в узголів’ї. Ще однією особливістю цих моделей є наявність двох підйомних механізмів. Це дозволяє зберігати речі окремо один від одного для кожного з партнерів. Функціоналом цих ліжок також є зручні підставки для напоїв або гаджетів.

Крім того, в асортименті бренду можна знайти моделі, які мають електрично регульований каркас з пультом управління. Такі ліжка дозволяють вибрати найбільш зручне положення для тіла. Вони є ідеальними для сну, відпочинку, читання та роботи за ноутбуком.

Рекомендуємо обрати ліжко від “Progress”, адже це чудове рішення для тих, хто цінує функціональність, зручність та лаконічний стиль у спальні. Ми є офіційним представником бренду у місті Кропивницький. У нас ви знайдете широкий асортимент як ліжок, так і диванів цього виробника. Також ви можете замовити ліжко з розмірами відповідно до габаритів вашої спальні та дизайну інтер’єру.