Меблі для кафе та ресторанів від меблевого салону "Злато"
29
Січ

Меблі для кафе та ресторанів від меблевого салону “Злато”

А чи знаєте ви, що меблевий салон “Злато” реалізовує інтер’єрні рішення не лише для квартир і будинків, але й і для кафе та ресторанів? Протягом останніх років ми замеблювали не один заклад Кропивницького, зокрема такі кафе як “Ваніль”, “Ніколь”, “Веранда” та “Апельсин”.

До кожного проєкту ми ставимось з великою відповідальністю, адже правильно підібрані меблі створюють загальне враження відвідувачів від закладу, а отже і впливає на його успішність. У своїй роботі ми використовуємо індивідуальний підхід, тому що кожен ресторан або кафе має свою історію та філософію. Усі меблі та їхня колірна гама підбирається задля створення цілісності інтер’єру та функціональності закладу. Ми як ніхто знаємо, що усі елементи повинні ідеально поєднуватися не лише один з одним, але і з загальною стилістикою.

Тож якщо ви плануєте відкрити новий заклад або ж оновити інтер’єр того, що вже існує, то звертайтесь до нас. Ми з радістю допоможемо підібрати меблі та декор згідно з загальною концепцією вашого кафе або ресторану. Ми зацікавлені у тому, щоб ваш бізнес став успішним та приносив користь та задоволення людям.

кафе “Веранда”, Кропивницький
кафе “Веранда”, Кропивницький
кафе “Веранда”, Кропивницький