10
Лип

Як обрати меблі для спальні?

Найважливіше, що треба знати при виборі спальні:

1. Розмір спальні

 

Потрібно точно виміряти свою спальню. Це визначить розмір меблів, який ви можете взяти. Менша спальня також повинна використовувати маленькі меблі, щоб у приміщенні не було занадто тісно та у вас було достатньо місця для пересування. В салоні Злато знайдеться вибір, як для маленької, так і великої спальні.

 

2. Стиль спальні

 

Ви також повинні визначити, як ви хочете щоб виглядала спальня. Треба визначити стиль: класичний, шикарний або сучасний. Найкращим буде вибирати набір меблів для спальні, який виходить в один набір. Це додасть баланс в дизайні всього інтер’єру

 

3. Колір

 

Бажано, щоб Ви вибрали свої улюблені кольори або будь-який м’який і теплий колір як свою схему. Це допомагає краще заснути. Підбирайте колір відповідно до ваших меблів. Він не повинен бути однаковим, але ідеально відповідати кольору кімнати.

 

4. Альтернатива економії місця

 

Подумайте про придбання нових дизайнерських меблів. Ліжко може бути укомплектовано ящиками, а до цього можна додати книжкові полиці, які будуть висіти на стіні. Це не їсть занадто багато місця, і вам сподобаються ці функціональні особливості.

 

5. Якість

 

За це не варто хвилюватися. Меблевий салон Злато працює з виробниками по всій Україні, які пройшли перевірку часом + ми надаємо гарантію на всі наші товари.

 

6. Бюджет

 

Меблі можуть коштувати чималих грошей. Тому потрібно встановити бюджет. Не потрібно мати все одразу, якщо у вас не вистачає грошей. Ми можемо зробити це покроковою покупкою. Не купуйте нічого більше, ніж можете собі дозволити.

 

В нашому салоні можна оформити кредит або розстрочку під 0% до кінця літа в рамах надаваної акції.

 

7. Завітайте до нас в салон

 

Наші консультанти завжди готові допомогти правильному і вигідному виборові спальні. Також радимо Вам почитати нашу статтю про тканини нового покоління.

 

Підписуйтесь на нас в соціальних сітях: