09
Лип

Водовідштовхувальна тканина для меблів

Водовідштовхувальна тканина для меблів

Меблі з м’якою тканиною використовується у квартирах і будинках щодня. Проблема в тому, що в процесі експлуатації вона затирається і брудниться, і ще більше пошкоджується, коли в будинку з’являються тварини та діти. На диван буде проливатися сік, молоко, вода … Невеликі складності можна вирішити самостійно, але якщо тканини та матеріал буде постійно вологим, то в результаті вам доведеться викинути меблі.

Вирішити це можна за допомогою такого матеріалу як водовідштовхувальна тканина. Купити меблі з водовідштовхувальною тканиною найвищої якості за низькою ціною ви можете в магазині Злато. Ми надаємо великий асортимент оригінальних виробів з доставкою по Кропивницькому. Тут ви точно підберете необхідні вироби.

Меблева водовідштовхувальна тканина – особливості та переваги

Щоб захистити м’яку поверхню меблів від всіх вологих слідів, від фломастерів, чаю, кави або соку, потрібно використовувати спеціальну тканину, яка відштовхує все забруднення і рідини від проникнення всередину. З такої поверхні дуже легко усунути бруд і плями, але важливо правильно її підібрати. Водовідштовхувальна тканина буває декількох видів, тому що ці особливості є у різних матеріалів. В цілому, можливість не вбирати воду – це відмінна особливість різних матеріалів. Але найчастіше для цієї мети використовують такі тканини: мікрофібра; вельвет; замша; еко-шкіра; жаккард.

Останній варіант є одним з найбільш популярних. Є безліч варіантів оформлення меблів цією тканиною і багато видів забарвлень, а ціна на жаккард дозволяє купувати його будь-яким користувачам. Крім того, існують інші матеріали, які просякнуті водовідштовхувальним речовиною.

Така тканина є незамінною, якщо у вас в будинку живуть домашні тварини і маленькі діти. У більшості випадків ними обшивають дорогі дивани та стільці, або куточки на кухні.

Якими характеристиками володіють високоякісні тканини з водовідштовхувальними властивостями?

Вони взагалі не вбирають вологу – вода залишається на поверхні і стікає вниз.

Зручність догляду – за матеріалом дуже легко доглядати і чистити його, досить буде лише протерти його губкою. Тканини просочуються на тільки засобом, які відштовхують воду, але і спеціальним антивандальним покриттям – це захищає матеріал від пошкоджень, подряпин кігтями або зубами. Дуже добре підходить як для внутрішнього використання (диванів і стільців у вітальні або кухні), так і для зовнішнього – на вуличних майданчиках, терасі, в кафе або ресторанах. Тканина з водовідштовхувальними властивостями просочується абсолютно безпечною речовиною, яка не викликає алергій і підходить для дітей. В першу чергу при покупці непромокаючих меблевої важливо звернути увагу на зовнішній вигляд тканини, адже вони відрізняються тим, що мають свою текстуру, забарвлення і структуру.