06
Чер

Покажи мені свій диван, і я скажу хто ти!

Покажи мені свій диван, і я скажу хто ти! Або, Диван і характер

Часто ми робимо висновки про характер людини за знаком зодіаку, її оточенням, поведінкою, навіть колір очей може багато розповісти про свого власника. Про внутрішній світ людини також багато говорять речі, якими вона себе оточує – автомобіль, одяг, деталі в інтер’єрі, тощо. Чимало про свого господаря можуть розповісти меблі, які він обирає.
Наприклад, диван в кімнаті займає досить значну частину простору, одразу кидається в очі, привертає увагу. Тому за його зовнішнім виглядом визначити характер власника досить просто:

Творча особистість. Така людина завжди використовує в інтер’єрі на перший погляд непоєднувані між собою речі. Диван у креативника грає ключову роль, часто має яскравий колір та нестандартну форму. Навіть ті, хто обирають класичні моделі, декорують їх набором різних за розміром і формою подушок.

Егоцентричний хвалько – не переймається щодо практичності та якості дивана. Для нього набагато важливіше, щоб це була ультрасучасна та нестандартна модель, якою можна похизуватись. Такі люди обирають модулі, трансформ ери, хай-теківські варіанти, про які можна довго розповідати, який він великий/дорогий/привабливий.
Спокійна та врівноважена людина завжди обирає диван стандартної форми з практичною оббивкою і спокійних тонах за прийнятну ціну. Диван у такої людини є частиною єдиної концепції інтер’єру, а не його акцентом.

Раціоналіст завжди дотримується порядку у всьому, тому диван обирає простої форми, які є зручними в просторі помешкання. Такі люди обирають зазвичай монохромні тони. При виборі дивану вони обов’язково враховують розмір та відповідність функціоналу приміщення. Диван націонала якісний і декілька разів ремонтується/перетягується, перш ніж замінити його на новий.

А Ваш диван відповідає характеру Ваших домочадців?)

У меблевому салоні «Злато» Ви гарантовано знайдете диван під будь-який характер та темперамент! Завжди широкий вибір меблів та готові інтер’єрні рішення: приходьте, обирайте, насолоджуйтесь!

Також ми є Instagram, там можна побачити найпопулярніші моделі товарів і не тільки.