10
Кві

Матраци фірми SLEEP&FLY

Колекція матраців Sleep & Fly є найпопулярнішою і найбільш продаваною в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас!

Про матраци «2 в 1»

Матрац «2 в 1» з різним ступенем жорсткості сторін. Бажаний комфорт варіюється від м’якого до «середнього» для жінок, від «середнього» до жорсткого для чоловіків.

Мінливий статура (наприклад, коли ростуть діти) вимагає нових умов нічного відпочинку – від м’якого матраца до «середнього».

Зміна пір року також впливає на вибір матраца: взимку-м’який і теплий, влітку -більш жорсткий і прохолодний.

Блок пружин «Боннель» / Пружинна система «Pocket Spring»

Пружинний блок “Боннель”:
• підвищена стійкість до навантажень;
• оптимальна підтримка і рівномірний розподіл ваги людини по всій площі матраца;
• природне положення хребта.

Незалежні пружини «Pocket Spring»:
• скріплені по периметру рамою з прокатної сталі;
• кожна пружина в окремому текстильному мішечку;
• кожна пружина працює незалежно;
• висока точкова еластичність матраца;
• правильний розподіл навантаження тіла.

Латексірованний кокос Politex®
Єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокоса: армування волокон сіткою з 100% поліестерового матеріалу.
Ця технологія:
1. гарантує міцність виробу і збільшує термін служби матраца на 20%;
2. покращує ортопедичні властивості продукту.

Тканина жаккард / тканина стрейч з віскозою
Незнімний чохол – тканина жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності
або незнімний чохол – тканина стрейч преміум-класу з віскозою
м’яка текстура;
• пропускає повітря;
• абсорбує і поглинає вологу;
• ефект «зима-літо»;
• тривалий термін використання.

Серія SLEEP&FLY FITNESS

Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3

Трирівнева система незалежних високих пружин Anatomic Multy Zone 3, посилених по периметру рамкою з прокатної сталі. Застосування високих пружин збільшує ступінь пружності матраца, тим самим підвищуючи ефективність підтримки тіла під час сну. Зональний розподіл властивостей пружинного блоку забезпечує кращу анатомічну підтримку хребта  та розслаблення м’язів.

Латексована койра сизалю

Сизаль отримують з волокон листя тропічної рослини Агави сизалевої та просочують натуральним латексом. Волокна сизалю характеризуються вищою зносостійкістю порівняно з кокосовою койрою. Такий ефект досягається завдяки збільшеним товщині та довжині природного волокна сизалю.

Тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance

Незнімний чохол матраца – якісний бельгійський стрейч із вмістом віскози 38 %. Завдяки натуральним волокнам повітря природним чином циркулює всередині матраца, захищаючи його від скупчення вологи та неприємних запахів. Додаткова система клімат-контролю Clima Balance у складі чохла регулює температурний баланс незалежно від пори року.

SLEEP&FLY Mini

Зручна вакуумна упаковка

Вакуумна упаковка – це комфортне і практичне вирішення питань, що часто виникають при купівлі та транспортуванні матраца. Компактний розмір і невелика вага  скрученого виробу дозволяють  зручно і легко його перевозити, піднімати на поверх, брати з собою за місто. А завдяки надійному пакуванню міні матрац є добре захищений від бруду й пошкоджень в дорозі.

 Універсальність та миттєва модернізація

Міні матраци – це швидкий і легкий спосіб без великих фінансових витрат оновити своє спальне місце, зробити сон комфортнішим і здоровим, як на ліжку, так і на дивані. Також такі міні матраци чудово підходять:

 • для нерівних поверхонь

 • для відпочинку на природі

 • для дитячої кімнати

 • для відпустки

 • для гостей

 • SLEEP&FLY Organic

 • Пружинний блок IQ Spring

  Унікальна форма пружини: широка основа та «вузька талія» – сприяє функціональнішій підтримці хребта.

  Основні переваги пружини:

  • необмежена вага;

  • максимальний термін експлуатації;

  • абсолютний комфорт.

  Піна Carbon Foam

  • активно «дихає»;

  • відводить вологу;

  • найкраща підтримка хребта;

  • екологічно чиста.

  Тканина Bio cotton

  • забезпечує регуляцію вологи та повітря;

  • створює оптимальний мікроклімат;

  • витримує високі навантаження;

  • дозволяє шкірі «дихати», не електризується.

  • МАТЕРІАЛИ

   Піна з масажним та ортопедичним ефектами

   Високоеластичний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі піна наділена корисними масажними властивостями, що сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин, поліпшує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.

   Термоповсть

   Термоповсть слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.

   Піна Memory Foam

   Матеріал складається із комірок з «пам’яттю», які реагують на температуру та вагу тіла людини, ідеально підлаштовуються під його форму, детально повторюючи контури. Піна Memory Foam допомагає розподілити вагу тіла сплячої людини на більшій поверхні. Комірки з «пам’яттю» вдвічі знижують тиск голови, плечей, стегон, колін, стоп. Для досягнення максимального ортопедичного ефекту матеріалу Memory Foam рекомендується використовувати матрац при температурі не нижче 20° С.

   Тканина стрейч із віскозою та системою Aero Balance

   Знімний чохол матраца – якісний бельгійський стрейч із вмістом віскози. Завдяки натуральним волокнам повітря природним чином циркулює всередині матраца, захищаючи його від скупчення вологи та неприємних запахів. Додаткова система аероконтролю Aero Balance у складі чохла – спеціальна повітропроникна 3D тканина, розташована по периметру матраца, посилює такий ефект. Наявність еластичних волокон у матеріалі чохла збільшує його міцність і підвищує зносостійкість. Чохол можна прати при температурі 30˚С.

   Тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності

   Незнімний чохол матраца – тканина жаккард  із вмістом волокон мікрофібри підвищеної міцності, які надають поверхні м’якості.  А особливе плетіння тканини з додаванням еластичних волокон добре пропускає повітря та робить чохол міцним, зносостійким та гарантує довгий термін використання.

   Ортопедична піна Ergoflex®

   Нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал. Завдяки особливостям ортопедичної піни сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу  Ergoflex® поліпшує ортопедичні властивості матраца.

   Євроборт із піни по периметру

   Борт із піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блока. Він призначений для додаткового укріплення країв матраца та попередження їх деформації. Завдяки застосуванню євроборта вдвічі збільшується міцність та жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна  форма. Це подовжує термін використання матраца та гарантує його якісну експлуатацію протягом 10 років.

   Латексована кокосова койра

   Еластичний, довговічний та повітропроникний матеріал. Завдяки просочуванню натуральним латексом у 1,5 раза збільшується пружність та міцність кокосової койри, а також підвищується стійкість матеріалу до великих навантажень.

   Система клімарегуляції Climat Control

   Чохол матраців колекції Organic із системою Climat Control – це основа для створення правильного клімату в ліжку під час сну. Його відмінною особливістю є клімаволокно спеціальної структури, яке завдяки вмісту високоеластичних пустотілих кліматичних волокон регулює термобаланс, стабілізуючи перепади температури під час сну. Такий чохол створює комфорт і сприятливий температурний режим для відпочинку в будь-який час.

   Система пружин IQ Double

   Система пружин IQ Double – сучасний та нестандартний підхід до здорового сну, що отримав широке поширення на європейському ринку товарів. Пружинна система складається з двох рівнів, функціональні властивості яких ключовим чином відрізняються. Завдання першого рівня – здійснювати ортопедичну підтримку залежно від фізіологічних властивостей будови тіла людини. Другий рівень слугує основою конструкції, а також робить матрац стійким до високих навантажень.

   Bio latex

   Натуральний матеріал, виготовлений із екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористої структури, схожої до будови бджолиних стільників, із заповненими повітрям комірками. Пориста поверхня латексу надає матрацам виключної м’якості, забезпечуючи зручність та комфорт. Таким чином здійснюється рівномірний розподіл повітря у матраці, гарантуючи кращу вентиляцію внутрішніх шарів і неперевершений масажний ефект.

   Bio cocos

   Еластичний, довговічний та повітропроникний матеріал. Завдяки просочуванню натуральним латексом у 1,5 раза збільшується пружність та міцність кокосової койри, а також підвищується стійкість матеріалу до великих навантажень.

   Eco felt

   Матеріал Eco felt слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца, надає виробу додаткової жорсткості та пружності, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу в складі матраца збільшує рекомендований термін його експлуатації до 10 років.