04
Січ

Чи варто купувати меблі в інтернет магазині?

Покупка меблів сам по собі важливий та виважений крок .Меблеві салони не є виключенням і цифрова ера торкнулась і їх теж.На просторах інтернету з’явилось безліч онлайн магазинів, які позиціонують себе ,як повноцінні магазини і обіцяють безліч привабливих “плюшок”.
І багатьох з нас начебто і влаштовує, що можна легко придбати меблі, навіть не виходячи з дому.
Та чи все так просто?
-Інтернет магазини меблів у 80% не мають офлайн магазину, тобто фізичної точки продажу,в яку ви можете звернутись будь-якої хвилини.Також вони не мають своїх складів.І майже завжди меблі можна придбати лише під замовлення.
А виправляння меблів відбувається напряму від виробника і це плюс.Але будьте готові до того, що ви отримаєте з товаром тільки накладну без гарантії на меблі.Це мінус.
-Часто буває так,що виробник,в силу людського фактору чи завантаженості ,на етапі пакування замовлення не доукомплектовує товар запчастинами, які потрібні для збірки меблів.Це мінус.Тобто уже вдома, збираючи той же диван, ви можете не знайти потрібну запчастину,і тоді доведеться самостійно шукати і купувати її свій кошт.
Салони меблів своєю чергою, приймаючи товар повністю перевіряють комплектацію доставленого товару.Тож, купуючи меблі в магазині/салоні ви можете за це не хвилюватись – це плюс.
Також ,візьміть до уваги те,як проходить процес транспортування.Інтернет-магазин насправді не несе відповідальності за транспортування ваших меблів службами доставлення.Будьте готові отримати подряпаний стіл, биту скляну вітрину чи подерту оббивку дивану.Салон меблів же в свою чергу несе повну відповідальність за товар, який ви купуєте, починаючи від тканини, закінчуючи доставлення.
Ще одна важлива деталь це те, що якщо навіть ви отримали гарантію ,а ваш диван вийшов з ладу (в гарантійний срок), то відправка рекламації на фабрику та назад буде вашим коштом.
Думайте самі, вирішуйте самі:купувати чи не купувати;)