14
Лип

Чистка та прання оббивки меблів в домашніх умовах – практичне покрокове керівництво

Чи важко чистити оббивки меблів в домашніх умовах?

Це не складно, за умови, що ми знаємо, як прати кушетки чи інші м’які меблі та які засоби використовувати. В іншому випадку краще не займатися очищенням меблевої оббивки, адже ми можемо тільки пошкодити меблі. Спосіб очищення повинен бути адаптований до матеріалу, з якого виготовлена ​​оббивка.

Більш сучасна оббивка виготовляється зі спеціальних мікроволокна, легко миється та стійка до забруднень. Однак всі м’які меблі потребують належного догляду. Наприклад, бажано часто пилососити диван або крісла. Хоча ми самі можемо впоратися з незначними забрудненнями, нам слід скористатися допомогою фахівців для більш важких забруднень.

Це буде точно безпечніше для меблів. Ручне прибирання може спричинити знебарвлення на оббивці або появі непривабливих плям. На жаль, цього неможливо передбачити. Крім того, вичісування може пошкодити тканину. Ось чому варто подумати двічі, перш ніж намагатися самостійно випрати м’які меблі.

Прання меблевої оббивки
Як мити чохли дивана та крісла?

В магазинах побутової хімії ви знайдете безліч продуктів для чищення меблевої оббивки. Однак слід пам’ятати, що перед кожним чищенням оббивки слід проводити випробування виробу. Завдяки цьому Ви перевірите, чи пошкодиться покриття. Найкраще спробувати це на ледь помітній частині оббивки.

Важливо уважно прочитати інструкції виробника на етикетці для миття оббивки. На щастя, все ще існують домашні методи, які будуть набагато м’якшими для текстилю, ніж хімічні засоби. Однак чи це так само ефективно? Все залежить від типу бруду, а також типу оббивки.

Домашні методи передбачають використання харчової соди, нашатирного спирту, лимонної кислоти, спирту і крохмалю. Однак більшість цих продуктів діють локально на конкретних видах бруду. Тому повне прання меблевої оббивки може бути дещо складніше. Якщо тільки ми не хочемо оновити оббивку насухо. У цьому випадку сода буде найкращим рішенням.

Як виглядає прибирання дивана?

Прибирання дивана здійснюється за тим же принципом, що о для крісел. По-перше, правильно пропилососьте диван. Завдяки цьому ми позбудемося пилу та дрібних крихт. Для прибирання можна використовувати килимові засоби. Виробники цих виробів часто включають меблеві оббивки для їх використання.

Також можна використовувати продукт, який є в кожному будинку – рідина для миття посуду. Налийте невелику кількість рідини в миску з водою і використовуйте м’яку щітку (обов’язково м’яку!), Щоб очистити поверхню дивана. Диван слід прибрати в сонячний день, щоб меблі мали шанс швидко висохнути.

Для більш твердої забруднення не займіться самостійним прибиранням. На ринку є багато компаній, які надають послуги з прибирання та прибирання. Це не дуже дорогі послуги, тому час від часу вам слід користуватися ними. Тоді ми будемо впевнені, що ефект, який отримують для нас професіонали, буде цілком задовільним.

Миття диванів – послуги прибиральних компаній

Компанії з прибирання – одне з найкращих рішень, коли наш диван потребує прибирання. Професіонали, індивідуально для кожної меблів, підбирають відповідний метод та засоби для чищення. Вартість послуги з прибирання дивана становить близько 700 гр. – 2500грн., залежно від того, наскільки великий диван.

Ціна очищення оббивки дивана становить, у свою чергу, близько 350грн. Це невелика вартість, яку може дозволити більшість людей. Тому іноді не варто всим займатися самому, витрачаючи майже стільки ж на чистячі засоби, які після самоочищення залишать, наприклад, непривабливі плями.

Дивани, кушетки, крісла – це меблі, які є частиною домашнього інтер’єру. Їх завдання – не тільки практичне застосування, але і естетичне  задоволення. Тому необхідний постійний догляд, щоб захистити оббивку від забруднень. У разі великого, неконтрольованого забруднення, миття оббивки меблів найкраще довірити професійній компанії. Прання меблевої оббивки, а також чистка оббивки та чистка меблів з оббивкою слід періодично проводити так, щоб меблі зберігали зовнішній вигляд і якість.