BRN - турецькі матраци європейської якості
29
Сер

BRN: турецькі матраци європейської якості

Сьогодні існує велика кількість виробників матраців. А тому важко не розгубитися серед їх різноманіття та обрати дійсно якісний продукт. Саме тому сьогодні ми хочемо познайомити вас із турецьким брендом BRN, який заявив про себе як про одного із лідерів виробництва дійсно якісних та екологічних матраців.


Свою діяльність компанія BRN розпочала у 2006 році і з того часу постійно вдосконалює технології виробництва матраців. Так, на European Business Awards бренд BRN здобув своє місце у десятці кращих компаній Європи щодо впровадження технологій та інновацій. Матраци BRN отримали міжнародні сертифікати якості ISO 9001, ISO 1400, OEKO-TEX 100, які дають гарантію того, що вони є екологічними, а їх виробництво не завдає шкоду навколишньому середовищу.

Чому ще варто купувати матраци BRN?

  • рівень якості турецьких виробів анітрохи не поступається іспанським, німецьким та італійським брендам;
  • матраци виготовляються із натуральних матеріалів, таких як кокос, бавовна, шерсть і шовк. Для виробництва пружинних матраців використовують пружинні блоки з різним рівнем жорсткості, які можуть витримати велику вагу;
  • вироби відрізняються зносостійкістю, а тому вони прослужать декілька років без просідань;
  • матраци не утримують вологу та зберігають оптимальну температуру протягом довгого часу;
  • окрім якості матраци BRN відрізняються вишуканим та стильним дизайном. Тому спати на такому матраці не лише комфортно, але і приємно.


У салоні “Злато” ви також знайдете матраци від BRN. Маємо у наявності безпружинні та пружинні моделі, двоспальні та для дитячих ліжечок. Приходьте до нас на тест-драйв та оберіть той матрац, на якому ви будете бачити найсолодші сни.