24
Бер

Що таке модульна кухня: особливості та переваги

Що таке модульна кухня?

Як випливає з назви, складається з набору шаф або «модулів», які можна комбінувати, створюючи ефективну і практичну кухню. Кожен модуль служить визначеної мети: ящики, полиці, шафи під побутову техніку, тумби-стільниці, навісні шафки, пенали для зберігання і кутові блоки – все це необхідно для створення робочого простору, яке максимізує функціональність і забезпечує відмінний робочий процес. Модульна кухня – бюджетний варіант, доступний більшості з нас. Має низку переваг з точки зору функціональності та естетики. Але це набагато більше! Давайте розглянемо плюси і мінуси:

Шість плюсів

  1. Великий вибір модулів. Як правило, в асортименті присутні модулі різного призначення і конфігурації – настінні, підлогові або кутові, під мийку, під встройку або для зберігання.
  2. Простота проектування. Ви можете створити функціональну кухню відповідно до ваших індивідуальних вимог. Залежно від завдань, можна вибрати певні тумби і шафки, колірну схему і дизайн, які найкраще підходять вам.
  3. Модулі для вбудованої техніки. Наприклад, духові шафи. Більшість з них мають стандартний розмір (60 см), і ідеально підходять для установки в спеціальний короб.
  4. Дешевше, ніж кухня виготовлена ​​на замовлення. Виробництво типових модулів не настільки трудомісткий, як меблі за індивідуальними розмірами, а тому завжди обходиться дешевше.
  5. Дешевше і швидше. Порівняно короткі терміни виготовлення. Фабрики, представлені в нашому інтернет-магазині, укладаються в 30-денний термін. Але все залежить від того, наскільки ви відійшли від стандартів запропонованих виробником.
  6. Легкість збірки. Зібрати кухню з готових модулів простіше і швидше. Крім інструкції, на панелях і фасадах нанесена розмітка для кріплення деталей і фурнітури, що значно спрощує процес складання.

І один мінус

Зумовлені розміри модулів. Це означає, що замовити, наприклад, тумбу побільше на пару сантиметрів не можна. Але зазвичай в цьому немає необхідності. Так як багато модулі представлені в декількох розмірах. І цих варіантів цілком вистачає, щоб створити гарнітур потрібної довжини з точністю до 5-10 см. Ось картинка, для прикладу.

Чим відрізняється модульна кухня від кухонного гарнітура

Обидва типи складаються з модулів. І більшість кухонь, доступних сьогодні на ринку, є модульними. Але є суттєві відмінності, про які краще дізнатися заздалегідь.

Кухонний гарнітур

Змінити комплектацію не можна. Поставляється тільки той набір шафок і тільки в тому декорі, який заявлений. Ці моменти визначаються виробником. Для прикладу. Гарнітур включає в себе: тумбу під мийку, стіл-тумбу, пенал і два навісних шафи. Додати ще тумбу з висувними ящиками або прибрати пенал, який вам не потрібен – не вийде. Також, не можна змінити колір і обробку фасадів. Максимум, що ви можете вибрати – це розташування, ліве або праве. Ціна, як правило, призначається за весь комплект. Ось так виглядають кухонні гарнітури на сторінках інтернет-магазину.

Модульна кухня

Раніше хороші кухні робили тільки на замовлення. А сьогодні, приголомшливі кухні стали доступні для всіх, завдяки модульної конструкції. Зараз вже не обов’язково звертатися в спеціалізовану компанію, щоб спроектувати кухню своєї мрії. Можна зробити це самостійно. Стиль і декор розробляють дизайнери фабрики. Ви отримуєте готовий по дизайну продукт, де кожна деталь підібрана зі смаком і ідеально поєднується. Вам залишається тільки визначити тип і кількість модулів, і вибудувати їх у зручному для вас порядку. А ось ще одна відмінність, недоступне в типовому гарнітурі – можна замовити єдину стільницю за додаткову плату. Подивіться, як виглядають сторінки для замовлення модульної кухні. Там ви знайдете все що входять в серію елементи і дізнаєтеся вартість кожного. Остаточна ціна буде відома після набору модулів.