23
Лют

Як вибрати подушку для комфортного сну?

Як вибрати подушку для комфортного сну або що треба знати при виборі подушки
При сьогоднішньому розмаїтті асортименту товарів для сну, який пропонує нам сучасний ринок, простому покупцеві буває важко визначитися з вибором:

яку подушку вибрати?

що краще для наповнення подушки – звичний пух-перо або синтепон, поліуретан, латекс або «меморі»?

якому матеріалу (наповнення подушки) віддати перевагу?

чи повинна подушка забезпечувати ортопедичний ефект і в чому він буде полягати?

залежить чи комфорт сну від розмірів подушки?

який чохол подушки буде більш практичним?

якої форми повинна бути подушка?

выбрать подушку

Перше, що необхідно знати при виборі подушки: подушка, точно також як і матрац повинна забезпечувати ортопедичний і особливо важливо – анатомічний ефекти: Ортопедичний ефект для шийного відділу хребта – правильне положення хребта з урахуванням фізіологічних вигинів, що дозволяє зняти навантаження і знизити ризик защемлення міжхребцевих дисків. Ортопедичний ефект повинен бути без зайвого тиску, тобто має бути присутня м’яка підтримка шийного відділу хребта, що сприятиме вільному кровотоку в хребетних артеріях, які забезпечують кровопостачання головного мозку.

Зверніть увагу:
Подушка повинна забезпечувати ортопедичний ефект в поєднанні з високим анатомічним ефектом. Шийний відділ хребта, потилична (спите на спині) або скронева частина голови (спите на боці або животі) повинні бути забезпечені високим рівнем комфорту з максимальною зняттям зворотного тиску з кровоносних судин і нервових закінчень.

Більшість подушок позиціонуються як ортопедичні, тобто за рахунок валика або «хвилі», забезпечують правильне положення хребта, але як виявляється, цього не достатньо. Матеріал, з якого вони зроблені дуже жорсткий (поліуретан, синтетичний латекс, змішаної латекс, піна з ефектом пам’яті низької якості), не забезпечує м’якої підтримки і не володіє достатньою анатомічним ефектом, що призводить до здавлення нервових закінчень, порушує кровопостачання і як підсумок – хворобливі відчуття і дискомфорт під час сну.

Анатомічний ефект – м’яка підтримка шийного відділу хребта без зайвого тиску, мінімізація або максимальне усунення зворотного тиску, з хребта, а також потиличної або скроневої частини голови. Максимальний анатомічний ефект сприяє нормальній циркуляції крові, лімфи чи не порушує іннервацію, дає можливість повного розслаблення м’язів шиї і верхніх кінцівок, що сприяє повноцінному відпочинку і відновлення в період сну.

Також не варто забувати про ще одну складову правильного сну – створення комфортного мікроклімату на поверхні подушки. Комфортний мікроклімат складається з двох основних складових – висока повітропровідної наповнювача та терморегулювальні властивості чохла подушки. Для створення оптимального і комфортного мікроклімату на поверхні подушки необхідно використовувати матеріали (тканини), які володіють високими терморегулірующимі властивостями. Компанія Magniflex використовує тканину Coolmax®. Coolmax® – 100% -тної поліестерове повітропроникне волокно компанії DuPont®, з чотирижильній ниткою (площа поверхні нитки на 20% більше, ніж у волокон круглого перетину), володіє підвищеними капілярними властивостями. Ця унікальна структура волокон, ідеально вбирає вологу, що виділяється тілом, (набагато швидше, ніж будь-який інший тип тканини), і завдяки підвищеній капілярності, швидко випаровує її. Це гарантує, що волога ефективно відводиться назовні від тіла і наповнювача матраца. Для низьких температур, крім завдання терморегуляції і відведення вологи від тіла, тканину, також виконує функцію термоізоляції – при низькій температурі, тканину акумулює тепло на поверхні чохла подушки, створюючи тим самим оптимальний мікроклімат для сну. Специфіка тканини Coolmax® – забезпечує одностороннє проникнення повітря і, отже, випаровування вологи зсередини назовні, а також перешкоджають всмоктуванню запахів і розмноження бактерій.

Ергономічна висота подушки повинна бути не більше 10-12см, так як більш високі подушки призводять до викривлення шийного відділу хребта, уповільнюють кровотік в хребетних артеріях, ускладнюють дихання, можуть бути джерелами виникнення головного болю, безсоння і апоплексії мозку (порушення мозкового кровообігу).

Не можете підібрати самі собі подушку?

Наші спеціалісти в меблевому салоні Злато Вам допоможуть, чекаємо на Вас за адресою Вул. Набережна 11 м.Кропивницький