28
Гру

Огляд меблевої фурнітури BLUM, підйомних і висувних механізмів для кухні

Більш ніж 5700 фахівців австрійського виробника меблевої фурнітури Blum основне своє увагу приділяють досконалості руху. Саме тому компанія випускає продукцію, достоїнством якої є бездоганна робота, унікальний дизайн, а також високий рівень надійності і довговічності.

Для того щоб випустити фурнітуру, що користується підвищеним попитом у споживачів, співробітники компанії Блюм, на початковому етапі розробки, відтворюють на комп’ютері умови, в яких експлуатується кухонні меблі. Це дозволяє визначити найбільш вразливі місця предметів інтер’єру і посилити необхідні їх елементи.

Також здійснюється жорсткий контроль і на всіх етапах виробництва меблевої фурнітури, для якісного виготовлення якої використовується високотехнологічне сучасне обладнання. Все це, включаючи професіоналізм персоналу компанії Blum, дозволяє виготовляти функціональну і надійну продукцію, що користується попитом серед споживачів з більшості країн світу.

Основною спеціалізацією даного австрійського виробника є випуск меблевих петель, систем висування і підйомних механізмів, завдяки яким забезпечується м’яке і безшумне закривання дверей і фасадів. До того ж, установка і регулювання всіх виробів Блюм, не викличе ніяких труднощів і здійснити її під силу навіть новачкові.

Для того щоб підтвердити все вищесказане, давайте розглянемо особливості меблевої фурнітури Blum більш докладно.

тандембокс


Цей різновид фурнітури від фірми Блюм є сучасною модернізовану систему висування кухонних ящиків (як зовнішніх, так і внутрішніх) різної висоти.

Такий пристрій має приховані напрямні металеві боковини, а безшумність і плавність закриття забезпечується завдяки вбудованому доводчику Блюмоушен.

тандем


Подібні допоміжні аксесуари являють собою систему напрямних, що призначаються для ящиків, виготовлених з деревини.

Така фурнітура забезпечує плавність ходу і виключає виникнення перекосу навіть при максимальній завантаженості ящика. А м’якість закриття забезпечується за допомогою все того ж доводчика Блюмоушен.

Метабокс


Металеві ящики серії Metabox можуть з успіхом використовуватися як на кухні, так і в офісі.

Висування і плавність ходу, в даному випадку, забезпечується за допомогою металевої системи висування, яка підходить і для стандартних за розмірами ящиків, і для ящиків з високим фасадом.

АВЕНТОС

Ця колекція меблевої фурнітури Blum включає в себе велику різноманітність підйомних механізмів, що призначаються для фасадів різних розмірів і маси.

Основними достоїнствами таких складових елементів меблів є:

забезпечення плавного відкриття;
високий рівень жорсткості системи;
безвідмовність в процесі експлуатації;
легкість установки і регулювання, що підтверджується розміщеним нижче відео.
До того ж підйомні механізми АВЕНТОС обладнані доводчиками Блюмоушен і, завдяки своїй конструкції, можуть фіксуватися в будь-якому положенні своєї траєкторії.

Орга-Лайн


У цій колекції від Блюм покупці зможуть знайти велику кількість різних предметів для наповнення внутрішнього простору кухонних меблів.

Тут представлені найрізноманітніші моделі літаків, роздільників і ящиків, завдяки яким з’являється можливість облаштування кухонних шаф відповідно до потреб господині.

Серво-Драйв


Така фурнітура Blum є електричні приводи для всіх без винятку висувних і підйомних систем австрійського виробника, які з успіхом використовуються на кухнях нового покоління.

Меблеві петлі


Дані вироби представлені в каталозі компанії такими колекціями як: Модуль, експанд і Кліп-Топ. Меблеві петлі від Блюм мають різний кут відкривання, прекрасно підходять під будь-який дизайн корпусних меблів, відрізняються своїм високим рівнем надійності і легкістю монтажу.

У каталогах виробника ви можете знайти подібну фурнітуру для меблів, виготовленої з різних матеріалів і має різноманітну конструкцію. Меблеві петлі Blum – запорука якості та довговічності.

доводчики


Такий вид меблевої фурнітури використовується досить широко. Меблеві доводчики Блюм можуть встановлюватися для навісних дверей і фасадів, а також для висувних ящиків. Завдяки такому пристрою дверцята, дійшовши до певного кута, закривається самостійно, причому м’яко і з високою точністю.

Компанія Blum знаменита тим, що регулярно випускає на ринок інноваційні продукти, які не тільки займають перші місця на різноманітних виставках і конкурсах, а й користуються великою популярністю серед споживачів з багатьох країн світу. У фурнітурі Блюм втілені найсміливіші дизайнерські фантазії, а її високу якість і рівень надійності не викликає ніяких сумнівів.

На сьогоднішній день виробник меблевої фурнітури з Австрії, займає лідируючі позиції в даному сегменті ринку, а його продукція – це гарантія функціональності і довговічності. Переконатися в цьому, ви можете, почитавши відгуки споживачів, які вже протягом багатьох років користуються виробами Blum.