02
Гру

Особливості проєктування невеликої кухні

До облаштування маленької кухні важливо підійти з продуманим планом і розумним проектом. Ми зібрали корисні підказки в цій статті.

Кожна господиня мріє про простору кухню, в якій би вмістилася не тільки вся необхідне начиння і побутова техніка, а й було місце для членів сім’ї і гостей. Однак в реальності більшість вітчизняних квартир не можуть похвалитися великою площею цього приміщення. Найпростішим і доступним способом збільшення простору маленької кухні без втрати функціональності служить її правильне планування.

1: Робоча зона


Універсального рецепта правильної кухні немає. Кожен проєкт повинен розроблятися з урахуванням потреб господарів і параметрів приміщення.
Плануючи простір кухні можна зробити
вибір на користь прямого, кутового або П-образного розташування меблів.
Одним з найбільш вдалих варіантів вважається кутова або Г-подібне планування, яка об’єднує суміжні стіни в єдине робочий простір.

  • До робочої зони відносять місце зберігання продуктів (холодильник, шафи), площа для їх підготовки (стільниця для кухні, плита, духовка) і мийку. В ідеалі відстань між цими складовими повинен бути мінімальний. Ця умова легко здійсненна в малорозмірних приміщеннях. Однак встановити додаткові стільниці для такої кухні – проблема. З цією метою можна використовувати, наприклад, підвіконня, особливо якщо він досить широкий. Не менш ефективний спосіб зробити робочу зону ергономічної – встановити розетки прямо в стільниці. Стежити за чистотою і охайністю даної локації буде простіше, якщо кухонний фартух буде виконаний з кахлю, загартованого скла або пластику.

2: Побутова техніка


Деякі кухні настільки малі, що розмістити в них що-небудь крім врученого панелі і духової шафи проблематично. Однак заощадити місце можна,
якщо бути скромнішим в габаритах: віддати перевагу вузьку посудомийну машину повнорозмірною, одностулковий холодильник двостулкових, а пральну машину встановити в ванну кімнату.

3: кухонне начиння


Ергономіка – основна вимога для гарнітура, встановленого на невеликій кухні.
Чим більше посуду і продуктів можна розмістити в ньому, ніж легше до них буде дістатися, тим приємнішим буде щоденна праця по господарству.

  • Виробники придумали безліч вбудованих в шафи
    конструкцій, які завдяки багатоповерхової структури і зональному поділу економлять дорогоцінний простір. Наявність же якісних доводчиків в висувних відсіках і на дверцятах не тільки зроблять експлуатацію гарнітура більш приємною, але і допоможуть запобігти його передчасному зносу і псування.

4: Секрети дизайну


Є кілька універсальних прийомів, які допоможуть візуально розширити простір маленької кухні: білий колір, дзеркала і глянцеві поверхні, освітлення і малюнок покриття підлоги. Подробиці розповімо далі:

  1. Чим такий хороший білий колір?
    На невеликій квадратурі краще не використовувати насичених кольорів, а зупинитися на пастельних тонах і спокійних відтінках. Якщо перевага віддана білої кухні, то інтер’єр прекрасно збалансують яскраві акценти: декоративний посуд, контрастні стіни або оригінальний фартух.
  2. Дзеркальні і глянцеві поверхні. Здатність дзеркал розширювати простір давно відома дизайнерам і з успіхом застосовується в проєктування малогабаритних кухонь. Однак переборщувати з цим матеріалом не варто, оскільки велика кількість дзеркальних поверхонь робить приміщення холодним і незатишним.
  3. Підлога Поздовжній малюнок плитки, ламінату або паркетної дошки візуально «витягує» підлогу і разом з ним – все простір кухні. Не слід вибирати складних музичних малюнків, які не будуть виглядати на маленьких площах.
  4. Освітлення Погано освітлені приміщення незатишні і завжди здаються менше, ніж є насправді. Ідеальною освітленості можна домогтися за допомогою багаторівневого підсвічування: стеля, шафи і декоративні елементи. Сучасні гарнітури все частіше забезпечуються освітлювальними елементами, які допомагають грамотно розставити акценти і візуально розширити межі.