Як поєднуються кольору в інтер’єрі?
Від вибору кольору для інтер’єру залежить вигляд і настрій вашої кухні. Вона може бути затишною або помітною, ефектною або ніжною, створювати відчуття прохолоди або тепла. Читайте статтю нижче, щоб облаштувати кухню своєї мрії.
Якщо ви починаєте з кухні для початку виберіть гарнітур (собі) до смаку. Від його забарвлення буде залежати оформлення всієї кімнати. Якщо вам сподобалася яскраві меблі, то стіни і елементи декору слід витримати в нейтральному кольорі: білому, бежевому, світло-сірому. А до стриманого гарнітуру, навпаки, підійдуть стіни насиченого відтінку. Пам’ятайте, що горизонтальні смуги «розширюють» кімнату і «опускають» стелю, а вертикальні – візуально звужують і додають висоти.

1: Загальні поради
В рамках одного комплекту меблів заведено поєднувати не більше двох кольорів, один з яких повинен переважати. Але в невеликих приміщеннях доречний повністю однотонний інтер’єр, виконаний в спокійних білих тонах. Такий колір кухні створює ефект збільшення простору.
2: Кольорова терапія
Забарвлення оточуючих нас речей впливає на апетит, настрій і працездатність. Знаючи властивості деяких квітів і вміло поєднуючи їх в дизайні інтер’єру, ви можете вносити потрібні зміни в своє життя. У кожного відтінку є своя родзинка, проте не забувайте – в першу чергу забарвлення повинна подобатися вам.

Вплив кольорів
Хитрощі кольоротерапії можна використовувати в інтер’єрі по-різному. Розповідаємо про кожен колір окремо:
Зелений: заспокоює і знімає стрес. Один з найбільш приємних для ока, особливо міського жителя.
Фіолетовий або бузковий: налаштовує на романтичний лад, сприяє довгим сімейним посиденьок.
Червоний: Якщо ви вибрали червоний колір для кухні, пам’ятаєте що він підсилює почуття голоду.
помаранчевий: помаранчевий навпаки помірно піднімає апетит, налаштовує на спілкування.
Жовтий: сонячні відтінки підвищують настрій, покращують апетит, роблять будь-який інтер’єр яскравішим і цікавішим.
Яскраво-блакитний: дає відчуття безпеки і притуплює голод – ідеальна обстановка для успішного сидіння на дієті.
Ніжно рожевий: піднімає настрій, дає відчуття легкості. Сприяє спокою і умиротворення.
Коричневий: у дизайні інтер’єру має мінімальний вплив на людину, створює затишну атмосферу
Чорний: у поєднанні з контрастними кольорами виходить яскравий і запам’ятовується інтер’єр, не для всіх.
Білий: розширює простір, відмінно пом’якшує поєднання яскравих кольорів, але в чистому вигляді швидко стомлює.
3: Як не помилитися при виборі кольору для інтер’єру
Якщо ви бачили свою майбутню меблі тільки на екрані комп’ютера, то при установці вас може чекати неприємний сюрприз у вигляді спотвореної передачі кольору. Монітор випромінює світло, а матеріали відображають його. Тому палітра на моніторі не може виглядати коректно. Щоб отримати бажаний відтінок, скористайтеся системою зіставлення кольору Пантон (Pantone).

Висновки
Колір в інтер’єрі грає важливу роль і може впливати на наш настрій і навіть апетит. Не завжди варто слідувати модним тенденціям в інтер’єрного дизайну, краще довіритися власним уподобанням і вибирати ті кольори, які нешвидко набриднуть своєю насиченістю або надмірною інтенсивністю.
0 comments