09
Лис

Секрети італійських меблів

Італія вже кілька століть є одним з лідерів у виробництві меблів. У чому ж полягає секрет такого успіху? В першу чергу це свій стиль, вроджене почуття прекрасного (багато великих людей творчих професій були італійцями) і найвищу якість як виконання, так і застосовуваних матеріалів.

Історія італійських меблів

Італійські меблі стали відомі вже в 14 столітті, звернувши на себе увагу своєю незвичністю, вишуканістю. Після цього виробництво меблів, яким займалися сімейні дрібні мануфактури стало прибутковим бізнесом. Кожен майстер намагався догодити клієнту, тому працював на совість і від душі, роблячи меблі саме під замовлення в єдиному екземплярі. Ексклюзивність – ось ще один секрет успіху італійських майстрів.

Для “римського” стилю 15-17 століть були характерні інкрустація сріблом, позолота, дорога оббивка. Всі багаті люди того часу мали придбати італійські меблі. У 18 столітті увійшли в ужиток м’які меблі, ліжка під балдахіном, секретери, які відрізнялися легкістю і невагомістю ліній. Відомі меблеві майстри 18-19 століть, такі як: Джузеппе Маджоліні, П’єтро Піффетті, Джузеппе Бонціаго, Карло Бугатті, Еуженіо Кварто увійшли в історію своєї країни.

В середині 20 століття італійські меблі поступилася лідерством, тому що скандинавські виробники пропонували більш сучасні моделі. Але вже через 10 років, в 1961 році була проведена перша міланська виставка італійської продукції, керував якою Тіто Армелліні.

Топ основних відмінностей італійських меблів

• Збереження традицій, передача з покоління в покоління секретів виробництва меблів.

• Використання тільки натуральних матеріалів: червоне дерево, клен, вишня, липа, горіх і ясен, які обробляються таким чином, що дерево не схильне до гниття і бактеріям.

• Висока якість виготовлення меблевої продукції.

• Поєднання традицій виробництва меблів з новітніми технологіями і розробками в цій галузі виробництва.

• Використання тільки якісної оббивки, для якої беруть телячу шкіру або крокодилячу, багатий текстиль.

• Індивідуальні замовлення, зроблені вручну.

Якщо ви хочете стати власником таких меблів, можна її придбати, наприклад, в магазині Злато. Тут представлена ​​меблі з різних країн, саме італійські меблі, які по праву вважаються еталоном якості і розкоші. Кухні, вітальні, меблі для дитячих кімнат, італійські столові, кабінети, італійська м’які меблі: дивани і крісла, VIP дивани, м’які меблі в наявності і під замовлення – величезний вибір різноманітних меблів і безсумнівно відмінної якості.