29
Вер

Коли варто замовляти стільницю

Багато хто думає, що стільниця – це заключний крок у ремонті, і зазвичай приступають до її вибору, коли вже все оздоблювальні роботи закінчені і меблі замовлені. Якщо Ви вибираєте стільницю з ДСП, то, можливо, в цьому є сенс.

Але якщо Ви хочете стільницю зі штучного каменю, то вибір стільниці для кухні потрібно починати на етапі вибору матеріалів для оздоблювальних робіт і ось чому:

У вас буде можливість підібрати ідеальне поєднання відтінків каменю стільниці з підлогою та стінами плиткою і декорами меблевих фасадів в рамках виділеного на ремонт бюджету. Адже буває, що плитку вже поклали, а камінь для стільниці, який ідеально підходить за кольором, знаходиться в найвищій ціновій категорії, і доводиться або виходити за рамки запланованого бюджету, або йти на компроміси з декору. Тому варто заздалегідь вирішити, який колір стільниці вибрати.

Ви будете точно знати, який розкрій по каменю буде у Вашої стільниці. І Вам не треба буде через зайві 3 см стіни або меблевих корпусів докуповувати пів-аркуша матеріалу. Або можливо, у Вас після розкрою основного виробу буде залишок каменю, з якого можна виготовити підвіконня, стільницю в санвузол, душовий піддон і т.п., а не купувати їх окремо, і таким чином заощадити.

Ви будете точно знати наявність каменю в Україні і зможете замовити стільницю на кухню в потрібному дизайні. А якщо обраний Вами декор – замовна позиція, то у Вас буде час спокійно його дочекатися, а не погоджуватися на наявні варіанти, які підходять Вам менше.

Як бачите, вибір матеріалу стільниці та підбір кольору – відповідальний етап, і ігнорувати його не варто.