09
Вер

Кухня чорного кольору – розкіш і елегантність в вашому домі

Чорний колір в інтер’єрі може стати вишуканим і елегантним або навпаки зробити приміщення похмурим. Побоюючись отримати другий варіант, багато хто відмовляється від використання чорного кольору на кухні, але правильний підхід допоможе отримати ексклюзивний стильний інтер’єр.

Чорна кухня – це:

  • Елегантність. Важко уявити більш вишуканий і елегантний колір, ніж чорний. Кухонний гарнітур чорного кольору виглядає завжди розкішно і ефектно.
  • Іронія. Для чорної кухні головне обережність і дотримання межі між вишуканістю і похмурістю. Правильно підібране освітлення підкреслить потрібний ефект і позбавить від похмурості.
  • Футуристично. Ідеальне рішення для стилю хай-тек.

Чотири правила чорної кухні

Експериментувати з чорним кольором необхідно з максимальною обережністю, дизайнери рекомендують декілька правил при дотриманні, яких гарантовано відмінний результат.

Головне правило – це не допустити надлишок. Виберіть одну площину для заповнення чорним (фартух, фасади кухонного гарнітура, підлогу та інше). Таке правило актуально для кухні будь-якого розміру і форми.

У чорному інтер’єрі необхідно освітлення різного характеру. Точкові і спрямовані світильники, люстра в центрі кімнати або елегантні бра. Розмістивши освітлювальні прилади в робочій, обідньої та зону відпочинку ви створите затишний і елегантний інтер’єр.

Вишуканий інтер’єр вимагає відповідного ставлення до себе. У такій обстановці неприпустимі безлад і бруд. Вибираючи чорний колір, ви повинні бути готові до частих і ретельним прибиранням. Будь-яка крапля жиру і навіть води зіпсує ідеальний зовнішній вигляд вашої кухні.

За допомогою кольорових аксесуарів можна задати настрій і урізноманітнити монохромний інтер’єр. Класичними поєднаннями з чорним кольором поєднуються білий і червоний. На темному тлі кольору виглядають яскравіше і більш насиченим.

Найчастіше чорний колір переважає в кухонних гарнітурах в стилі хай-тек. Але серед класичних кухонь теж можна зустріти чудові приклади чорних кухонь.