08
Вер

10 порад, які допоможуть вам краще спати

Ось 10 практичних, а точніше дуже практичних порад, які допоможуть вам краще спати і насолоджуватися більш спокійним життям.

Що стосується сну, у нас усіх є особисті потреби. З цієї причини вибір правильного типу подушки має важливе значення. Хочете отримати допомогу? Ось наш посібник з вибору подушки!


Усі експерти сходяться на думці, що сніданок – це найважливіший прийом їжі протягом дня. Тож розпочніть свій день з поживної та, можливо, смачної їжі (також смакові рецептори хочуть сказати своє слово!). Травлення вимагає часу та енергії: з цієї причини важливо навчитися не вживати надмірної кількості у вечорі їжі, щоб не занадто напружувати травну систему під час сну та нормально спати.

Уникайте використання смартфонів та планшетів перед сном
Оскільки з нас звикли бавитися зі своїм мобільним телефоном або планшетом перед сном? Ну, добре, знати, що люди, які використовують електронні пристрої в ліжку, вдвічі частіше погано сплять. Довіряйте експертам …

Створіть для себе момент спокою
10/15 хвилин на день – це час, який нам потрібен, щоб «розслабитися» і зосередитись на своєму самопочутті. Дихайте глибоко, заспокойте розум, намагайтеся ні про що не думати. Перш ніж вимкнути світло, знайдіть час, щоб закінчити день позитивно і заснути глибоким сном.

Прийміть гарячу ванну
Гаряча ванна може бути найкращим способом уповільнити темп і дозволити своєму тілу підготуватися до відпочинку. Гаряча вода балує тіло, розширює судини, дозволяє знижувати температуру тіла і спонукає мозок відчувати, що день закінчився, стимулюючи ресурси, необхідні для відпочинку.

Музика!
Слухання музики може бути правильним рішенням для відпочинку. Але … яка музика є найбільш підходящою? Ніжний звук, що відтворюється на низькій гучності, солодкі гармонії і, насамперед, у повільніших ритмах серцебиття. Це справді працює, повірте!

Прагніть до 8-годинного сну
Тривалість часу, рекомендованого для гарного відпочинку та пробудження активного та підтягнутого настрою наступного ранку, становить 8 годин. Регулярний, постійний відпочинок допомагає організму позбутися напруги, зміцнити імунітет і підтримувати постійний рівень артеріального тиску.

Ефірні олії
Наше нюх є одним із найпотужніших. Він суворо пов’язаний з нашою пам’яттю та емоціями, впливає на наш настрій, енергію та здатність концентруватися. Попросіть свого травника приготувати суміш ефірних масел, щоб допомогти вам краще спати і зменшити стрес. Будь-яка ідея щодо типу олій? Ознайомтесь з нашим вибором ефірних масел, що допомагають заснути.

Тримайте свою спальню в порядку
Яким чином неохайна спальня може негативно вплинути на сон? Ну, це просто можна! Це може здатися дивним, але це факт. Одяг, що залишився лежати, робочі документи тут і там, непарні шкарпетки, книги, рахунки, оплачені місяцями тому … все це – суцільна розгубленість і розгубленість руйнує будь-яку надію на розслаблення! Прибирання відправляє позитивний внесок у мозок, який не надто стимулюється і асоціює спальню з відпочинком, а не з домашніми роботами.

Залиште жалюзі злегка відкритими
Нехай трохи світла у кімнату. Прокинувшись вранці з природним денним світлом, ви зможете побачити світ поступово, м’яко. Ви почнете день найкращим чином. Насправді потрібно мінімум зусиль, щоб слідувати цим порадам. І переваги забезпечені!