04
Сер

ЯКА МЕБЛІ ЗАРАЗ У ТРЕНДІ?

Сучасні меблі на замовлення за індивідуальними проектами!

Вбудовані меблі, як шафи-купе, гардеробні та вітальні вже протягом багатьох років є незамінним рішенням бо індивідуальна меблі ідеально вписуються в інтер’єр і відповідають вашим вимогам до зберігання речей, однак дизайн інтер’єру не варто робити на місці і разом з ним і стилістичні рішення вбудованих меблів.

Ідеальний час для планування меблів на замовлення – етап дизайну інтер’єру. Якщо ви плануєте оновити житло, то саме час планувати меблі. А щоб замовлення меблів буво вигідним, ми підготували цілий ряд акцій.

Індивідуальні меблі в стилі Фьюжн – беремо найкраще з різних стилів інтер’єру!

Ми всі звикли до того, що є певні стилі в інтер’єрі: Класичний, Сучасний, Скандинавський, Лофт, Хай-тек, Азіатський або Еко-стиль. Але що якщо взяти з кожного стилю те, що подобається саме Вам і змішати?  Ми постаралися взяти з усіх стилів інтер’єру все найкраще з урахуванням найновіших декорів та створити колекцію вбудованих меблів в інтер’єрі які будуть центром композиції, родзинкою – тим, чим можна по-справжньому пишатися.

Кольорова естетика для вбудованих шаф-купе – барвиста карамель!

Експерименти зі змішанням стилів і кольорів радують абсолютно новими напрямками в світі дизайну, а індивідуальність давно стала трендом в інтер’єрі, який впевнено набирає обертів. Яскраво-виражений відтінок декору «Карамель » стане ідеальним рішенням, якщо ви хочете додати яскравості в інтер’єр, але не бажаєте використовувати надто сміливі відтінки.

Двері-купе з кольоровим доповненням і мармуром!

Яскрава теракотова вставка на білих фасадах шафи-купе в класичному інтер’єрі виглядає досить сміливо, але при цьому природно і гармонійно для цього інтер’єру. Але в основі тут гра на контрасті поверхонь.

Ідеальний глянець фасадів з білого пофарбованого скла розділений матовою вставкою з нового декору «Карамель » і обрамлений білим, оксамитовим на дотик профілем Командор «Агат» з покриттям Soft Touch. Білі фасади візуально збільшують простір і завдяки відбивної здатності наповнюють світлом все приміщення.

Надзвичайно красивою стає несподівана комбінація насиченого синього відтінку однотонного декору ЛДСП «Альпіское озеро» і декору з репродукцією білого мармуру.

Декори, використовуються в якості вставки на нейтральному декорі матового відтінку пофарбованого скла «Hexi Горіховий». Синій відтінок у поєднанні з срібним відливом тонкої лінії алюмінієвого профілю «Геліодор» виглядає елегантно і виразно відтінює малюнок мармуру, як на вставці, так і на вбудованих полицях у шафи-купе.

Ефектний модерн для вбудованих меблів з дійсно сміливим поєднанням декорів!

Класика і сучасність зливаються воєдино в дизайні шаф-купе з колекції «Ефектний модерн». Шляхетний малюнок темного матового декору ЛДСП з імітацією чорного мармуру «Камінь П’єтра Гріджо чорний» виявився прекрасним компаньйоном для витриманого декору напівпрозорого скла Komandor з малюнком «Ялинка».

Двері-купе з репродукцією матеріалів в поєднанні з деревом!

Груба, отштукатурена поверхня, що нагадує бетон обрана за основу в дизайні фасадів для шафи-купе Командор. «Хромікс бронза» – новинка ЛДСП з імітацією матеріалів в коричневим відтінку з бронзовим відливом. Неідеальна поверхня хромікса доповнена вставкою з матового скла Colorimo Sati з ідеально рівним оксамитовим покриттям.

Фасады закреплены в системе «Омни» с вставленной прямо в профиль кромкой в цвет основного декора «Хромикс бронза».

«Хромікс білий» – декор з імітацією матеріалів з ЛДСП . Ніжні переливи від білого до світло-бежевого відтінку і шорстка структура, що нагадує штукатурку, повітряна основа з нотками бунтарства – все це поєднує в собі «Хромікс білий».

Якщо шафа-купе є центром уваги, зробіть її особливою! Доповнивши обштукатуреною поверхнею хромікса темним деревним декором ЛДСП «Венге Малі», виходить несподівано гарне і дуже виразне поєднання декорів для шафи-купе у вітальні .