Опис
Матрац Бохо – це матрац помірної жорсткості. Він є надзвичайно комфортним для сну та відпочинку. В основі матрацу лежить три види піни: піна seven z foam, піна elastic foam та піна suport foam.
Верхній пласт матрацу – це піна seven z foam. Високий комфорт і пружність цієї піни обумовлюється чергуванням осередків різного об’єму. Такий матеріал набагато зручніше, ніж класична структура, і забезпечує оптимальну адаптацію тіла, виключаючи будь-які дискомфортні відчуття. Осередки піни вільно пропускають через себе повітря, а значить, швидко відновлюють власну початкову форму після посиленого стиснення. Зручна і невагома піна бездоганно підлаштовується під контури тіла, забезпечуючи найвищу ступінь зручності.
Піна elastic foam – це еластичний полімерний, екологічно чистий матеріал із подвійною комірчастою структурою. Безпечний, досить довговічний матеріал, який не піддається грибкам та плісняві. Ця піна є м’якою і пружною водночас. Elastic foam чудово підлаштовується під анатомію тіла, забезпечує ідеальну підтримку хребта. Еластичність і пружність цієї піни забезпечує відмінну підтримку тіла під час сну, і створює оптимальні умови для відпочинку.
Піна suport foam – це нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал. Завдяки структурним особливостям він сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин і покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу покращує ортопедичні властивості матраца.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.