Матраци Karibian Descanso: іспанська сієста в українських ліжках
28
Лют

Матраци Karibian Descanso: іспанська сієста в українських ліжках

“Краще поєднання традицій, технологій та матеріалів” — саме так заявляє про себе відомий іспанський бренд матраців “Karibian Descanso”. І ці слова не є голослівними, адже продукція цього виробника є дійсно якісною та екологічно чистою. Підтвердженням тому є тисячі задоволених клієнтів по всьому світу та наявність міжнародного сертифікату екологічності текстильних виробів Oeko-Tex. Якщо ж ви ще не чули про бренд “Karibian Descanso”, тоді сьогодні ми познайомимо вас з історією та продукцією цієї торгової марки.

Свій шлях компанія розпочала ще у 1998 році, коли троє підприємців вирішили створити новий проект, який би відрізнявся від інших своєю клієнтоорієнтованістю та турботою про людей. На початкових етапах підприємство займалось переробкою поліуретану різних видів із застосуванням провідних технологій. А вже у 2000 році з’явився новий повноцінний бренд матраців та товарів для сну “Karibian Descanso”.

На сьогоднішній день компанія має штат із 130 фахівців та мережу консультантів з питань товарів для сну, виробничі потужності площею 30000 квадратних метрів та випускає 65 тисяч виробів. Для виготовлення своєї продукції бренд “Karibian Descanso” використовує високоякісні матеріали, які гарантують здоровий та міцний сон. Крім того, вироби компанії є приємними на дотик, надають почуття комфорту, а також виглядають естетично та елегантно.

Продукція бренду нараховує 6 колекцій та понад 30 найменувань матраців. А одже навіть найвибагливіший клієнт знайде ідеальний варіант для комфортного сну. Пропонуємо більш детально ознайомитись із кожною колекцією та її особливостями.

КОЛЕКЦІЯ PLATINUM

Матраци колекції Platinum виготовлені за технологію Breeze: мікроперфороване ядро матраца утворює ідеальну комбінацію з матеріалами найвищої якості. Завдяки високоеластичній піні HR Hyperflex щільністю 42 кг/м3 та в’язкоеластичному пінополіуретану щільністю 80 кг/м3 матраци колекції Platinum не мають обмежень по навантаженню, а тому підходять людям із будь-якою вагою. Також доступні для замовлення вироби розміру XXL із додатковими елементами жорсткості з боків для довготривалого використання.

КОЛЕКЦІЯ GOLD

Матраци цієї колекції рекомендуються із урахуванням анатомічних особливостей тіла і розраховані на вагу до 110 кг. Всі вироби виготовляються з бічними елементами жорсткості для більшої довговічності.

КОЛЕКЦІЯ POCKET SPRING

В основі матраців колекції Pocket Spring лежить система, що складається з пружин, кожна з яких упакована в окремий чохол і не має безпосереднього зв’язку з сусідніми. Крім того, всі моделі матраців цієї колекції оснащені системою надтвердого периметра щільністю 40 кг/м3, а для сполучення пружин використаний клей на водній основі без розчинників. Такі матраци є комфортними для сну та довговічними у використанні.

КОЛЕКЦІЯ SILVER

Матраци колекції Silver мають середньо-високий ступінь жорсткості. Вони є ідеальними для людей, які надають перевагу сну на твердій поверхні. Вироби цієї колекції рекомендовані для людей із вагою до 95 кг. Зазначимо, що матраци колекції Silver мають елегантний зовнішній вигляд, а різні способи обробки чохлу матраца відповідають будь-яким потребам замовника. 

КОЛЕКЦІЯ JUVENIL (дитячі матраци)

Комфортний сон є запорукою правильного розвитку дитини. А тому вдало підібраний матрац допоможе створити всі умови для міцного сну. Вироби колекції Juvenil призначені для дітей віком від 2-х до 16-ти років. Еластичні та свіжі на дотик тканини чохлів покращать сон вашої малечі. Крім того, ви можете вибрати товщину матраца з урахуванням потреб вашої дитини.

Всі вироби торгової марки “Karibian Descanso” є екологічними та виготовлені із натуральних матеріалів. Матраци бренду мають гарантію строком 3 роки та є довговічними у використанні. Кожен знайде для себе свій ідеальний матрац, адже продукція “Karibian Descanso” нараховує різноманіття моделей для дорослих та дітей, широкий вибір габаритних розмірів та елегантний, сучасний зовнішній вигляд.

Рекомендуємо обрати свій матрац від “Karibian Descanso” у меблевому салоні “Злато”. Ми є офіційним представником бренду у місті Кропивницький, маємо великий асортимент у наявності, а також можемо замовити матрац під ваші розміри.