Тренди дизайну інтер'єру 2023
20
Гру

Тренди дизайну інтер’єру 2023 року

Кожного року провідні дизайнери світу пропонують нові інтер’єрні рішення для наших помешкань. 2023 рік не стане винятком. Багато трендів цього року перейдуть у наступний, а інші лише набиратимуть обертів. Тому якщо прийдешнього року ви плануєте оновити інтер’єр свого будинку, тоді рекомендуємо ознайомитись із нашою статтею. Ми зібрали для вас провідні тренди дизайну інтер’єру 2023 року.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Одним із основних напрямків дизайну інтер’єру наступного року залишиться тренд на екологічність. Він не є новим, але з кожним роком стає все більш актуальним. Зумовлено це екологічною кризою світового рівня. Для того, щоб зменшити негативний вплив на довкілля, все більше людей прагне зробити споживання раціональним. Тому все більшою популярністю користуються інтер’єрні рішення, в яких використовують перероблені матеріали, а також натуральні матеріали, які було виготовлено на екологічно чистому виробництві.

НАТУРАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Виходячи з тенденції в дизайні інтер’єру, спрямованої на екологічність, можна зробити висновок, що у 2023 році натуральні матеріали не втрачатимуть своєї актуальності. Тож під час замовлення дизайн-проекту та купівлі меблів зверніть увагу на такі матеріали як дерево, камінь, скло, мармур.

Мармур будуть використовувати у покритті підлоги, стільницях обідніх та журнальних столів, підвіконнях та камінах. Обираючи меблі з дерева зверніть увагу на дуб, горіх, ясен. Причому зверніть увагу на вироби з необробленого дерева, тобто з тріщинами. Особливо стильними є журнальні столи із кореня дуба або горіха.

Все частіше в сучасних інтер’єрах дизайнери використовують скло, адже воно наповнює кімнату світлом та створює відчуття простору. Тому сміливо купуйте скляні світильники, вази, полиці, стелажі, журнальні та обідні столи зі скляними стільницями. Крім того, можна замовити перегородки між кімнатами з використанням скла або ж вітальню зі скляними елементами.

Також для облаштування кімнати широко будуть використовувати такі органічні матеріали як вовна, бавовна, кераміка та глина. Різноманітні аксесуари та елементи декору виконані з цих матеріалів виглядатимуть дуже стильно.

КОЛЬОРИ

Щодо трендів кольорової гами, то у наступному році дизайнери інтер’єрів рекомендують використовувати не більше аніж 2-3 кольори. Але при цьому вони можуть бути нестандартними. Все частіше в інтер’єрах можна буде побачити такі відтінки як піщаний, медовий, коричневий. Великою популярністю також будуть користуватися синій, усі відтінки зеленого та сірого. Оригінально виглядатиме тотально темне оформлення кімнати. Не втрачатимуть своєї актуальності світлі та пастельні відтінки, які дають відчуття спокою та комфорту у наші неспокійні часи.

СТИЛЬ

Серед різноманіття стилів найбільшою популярністю у 2023 році користуватимуться ті, які є найбільш наближеними до еко. Це зокрема хай-тек, мінімалізм та скандинавський стиль.

Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам із майбутнім ремонтом та облаштуванням помешкання. Проте у погоні за трендами не забувайте про власний стиль та затишок. Адже дім — це місце для відпочинку, який має бути комфортним та відповідати усім вашим потребам.