Які моделі обідніх столів будуть трендовими у 2023 році?
18
Лис

Які моделі обідніх столів будуть трендовими у 2023 році

Обідній стіл – це місце, де ми кожного дня збираємося усією родиною для частування смачних страв та теплих розмов. А тому важливо, щоб він був не лише зручним, але і стильним, вписувався у інтер’єр кімнати та будинку в цілому. Провідні дизайнери світу кожного року пропонують моделі столів із незвичними текстурами та неординарними стільницями. А які ж обідні столи будуть трендовими у 2023 році? Сьогодні ми розповімо вам про найактуальніші моделі, які стануть ідеальним доповненням для вашої кухні або вітальні у новому році.

МАТЕРІАЛ

Традиційні поєднання матеріалів є притаманними для класичних моделей столів. Якщо ви плануєте придбати більш сучасний стіл, тоді зверніть увагу на столи виконані із масиву дерева та мармуру, масиву дерева та скла, а також поєднання скла та латунні.

Дуже стильно та сучасно виглядають столи з дерев’яними ніжками та скляною поверхнею незвичної форми. За рахунок того, що стіл виготовлений з масиву дерева він має традиційний вигляд, проте оригінальна стільниця робить його сучасним та дещо футуристичним.

Стіл зі сталевою підставкою та стільницею зі скла буде матиме трендовий вигляд та чудово впишеться у кімнату в стилі хайтек. Стіл із хромованого металу зі схрещеними ніжками та стільницею зі скла стане ідеальним доповненням невеликої кухні або вітальні. Саме завдяки скляній стільниці можна створити ілюзію простору у кімнаті. Справжньою знахідкою стануть обідні столи з білого або чорного мармуру з оригінальними ніжками.

КОЛІР

При визначенні трендів кольорової гами дизайнери надихнулися природою. Тому актуальними є приглушені нейтральні тони та насичені темні відтінки. Тож зверніть увагу на таку палітру кольорів як сірий, синій та чорний. Столи виконанні у таких відтінках створять атмосферу вишуканості та розкоші.

Базовий білий колір досі є популярним, проте більшість дизайнерів надають перевагу кремовим або світло-сірим відтінкам. Також актуальними є коричневий та бежевий кольори.

СТИЛЬ

Лофт і досі залишається на піку популярності. Зазвичай столи у цьому стилі виготовляються у строгих геометричних формах та з чіткими лініями. Проте, як варіант, можна обрати стіл з неординарною стільницею. Наприклад, є моделі у яких стільниця виконана із кореня дерева. Такі стільниці не мають правильної геометричної форми, проте саме це є їхньою родзинкою.

Не перший рік у тренді мінімалізм. Тому в кімнату в такому стилі чудово впишеться стіл у білому кольорі або пастельних відтінках.

Скандинавський стиль також знаходиться серед трендів дизайну інтер’єру та столів зокрема. Найчастіше столи цього стилю виготовляються із натуральних матеріалів та у світлих кольорах. Такі столи є лаконічними і не мають оригінального декору, проте вони є ідеальним доповненням для стриманого інтер’єру.

Останнім часом все більше дизайнерів звертають свою увагу на стиль Japandi (слово утворене від Scandi та Japan). Цей стиль об’єднав японську та скандинавську культури, адже вони є естетично схожими між собою. Для стилю Japandi характерними є натуральні матеріали, зокрема дерево, якого так багато у будинках північних країн та Японії, світлі кольори та лаконічність форм.

Ось такі тенденції для обідніх столів можна назвати головними для 2023 року. При виборі столу пам’ятайте не лише про тренди, а і про те, що стіл має гармонійно вписатися у інтер’єр кімнати, бути зручним та містким. Бажаємо успіхів при виборі столу, а за цікавими новинками ви завжди можете прийти до меблевого салону “Злато”. Наші консультанти підберуть для вас найкращий варіант.