HighFoam: українські матраци для солодких снів
05
Вер

HighFoam: українські матраци для солодких снів

А чи знали ви, що серед українських виробників матраців є бренди, які не поступаються якістю та екологічністю продукції світовим виробникам? Якщо ні, тоді сьогодні ми хочемо познайомити вас із компанією HighFoam.


Свою діяльність компанія розпочала у 1997 році у місті Дніпропетровськ. З того часу і до сьогодні HighFoam є одним із найбільших виробників високоякісного пінополіуретану. Також підприємство виготовляє понад 30 видів піни світових стандартів. Тому не дивно, що компанія розпочала виготовлення якісних та екологічних матраців. Вся продукція від HighFoam є сертифікована, зокрема британським сертифікатом безпеки FIRA International та німецьким сертифікатом якості TUV Rheinland.


У процесі виробництва безпружинних матраців використовуються новітні технології та матеріали. Так, у безпружинних матрацах використовують піну Highfoam Bio та Space, які запам’ятовують форму тіла та навантаження. Також є матраци у складі яких є кокосова койра, яка надає жорсткість виробу. Крім того, у каталогах бренду ви знайдете моделі з незалежним пружинним блоком C-Rich, де кожна пружина скорочуєтья окремо одна від одної. Задля більшої надійності по периметру матрац посилений двома металевими рамками.


Компанія HighFoam виготовляє матраци різної жорсткості. Крім того, усі матраци поділені на колекції, які мають свої особливості. Так, колекції Zephyr, Noble, Fresh – це сучасні безпружинні матраци. Колекції BlueMarine та Spice – це пружинні моделі з підвищеним рівнем комфорту. Якщо ви шукаєте недорогі безпружинні або пружинні матраци, тоді зверніть увагу на колекції Faino та Largo. Також в каталогах ви знайдете колекцію тонких топерів Emerald.


Сьогодні бренд HighFoam являється одним із лідерів виробництва матраців та подушок. Багато українських сімей бачить солодкі сни завдяки продукції HighFoam. Якщо ви також хочете висипатися та бути бадьорим протягом усього дня, тоді приходьте до меблевого салону “Злато”. Маємо у наявності різні моделі матраців.