10
Кві

Матраци фірми Herbalis KIDS

Опис бренду

Серія дитячих матраців Herbalis KIDS розроблена для самих маленьких, починаючи з перших днів їх життя. Уже в самому ранньому віці закладаються основи для здоров’я хребта, а неправильно сформована постава може стати причиною сколіозу і інших захворювань опорно-рухового апарату.

Матрац категорії «А» – європейський стандарт з підвищеними вимогами безпеки і комфорту. Натуральність і гіпоалергенність матеріалів забезпечує всі основи для правильного і здорового розвитку вашої дитини. У лабораторії Herbalis KIDS наші експерти подбали не тільки про міцність і комфорт матраців, а й зібрали з різних куточків планети натуральні і екологічно чисті компоненти, які стали основою ортопедичних матраців
Herbalis KIDS.

Про серію Baby Comfort
У перші місяці після народження організм дитини активно росте і розвивається. Тому якість матраца, на якому спить ваш малюк, має особливе значення для його здоров’я, оскільки велику частину часу він проводить лежачи.
Одна з імовірних причин неспокійного сну малюка – мимовільне перевертання на живіт. У такому положенні личко дитини може виявитися притиснутим до матраца, що ускладнить нормальне дихання. Лікарі вважають, що сон на жорсткому і пружному матраці може істотно поліпшити якість сну дитини.
Серія матраців Baby Comfort створена із спеціальних матеріалів, що забезпечують потрібну підтримку хребта малюка і довгий тривалий сон.

Про серію Active Baby
Матраци серії Active Baby призначені для дітей дошкільного та шкільного віку. Це період формування правильної постави та активного розвитку опорно-рухового апарату. У цей час дитина стає гіперактивною, зростає навантаження на його хребет і всю кістково-м’язову систему. Тому матрац повинен бути не тільки місцем комфортного і повноцінного відпочинку, а й забезпечувати фізіологічно правильну підтримку хребта під час сну.
Серія Active Baby розроблена спеціально для профілактики розвитку захворювань хребта, а також для здорового і повноцінного сну дитини.