08
Кві

Матраци від ТМ “American Dream”

Тканина з каліфорнійською віскозою та системою  Thermo Balance

Чохол матраца – унікальна багатошарова система комфортності, що складається із віскозної тканини з оригінальним малюнком, еластичної піни та терморегулюючого волокна. Тканина  чохла містить натуральні волокна  каліфорнійської віскози високої якості,  що робить  чохол міцним, делікатним та м’яким на дотик. Еластична піна в поєднанні з терморегулюючими волокнами в будь-яку пору року відмінно створює сприятливий температурний режим для сну з особливим відчуттям зручності та  комфорту.

 

Пружинний блок Duplex Spring System

Інноваційний дворівневий пружинний блок – остання розробка американських вчених у галузі товарів для сну. Перший блок надає оптимальну ортопедичну підтримку, що відповідає особливостям будови людського тіла. Другий блок слугує як основа та амортизація при рухах на матраці. Пружинна система такого типу абсолютно безшумна, має високі ортопедичні характеристики, а також робить матрац стійким до великих навантажень.

 

Ортопедична піна Top Comfort 

Ортопедична піна Top Comfort – нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал,  чудово пропускає  повітря, не накопичує  вологу і, найголовніше, – не втрачає  пружність довгі роки. Завдяки легкості та міцності піна Top Comfort створює абсолютно нові відчуття свободи та комфорту.

Піна підвищеної комфортності з 3D-прорізами Top Comfort Plus

Ексклюзивність піни підвищеної комфортності Top Comfort Plus  у 3D-прорізах ергономічної форми. Завдяки цій технології здійснюється точкова ортопедична підтримка хребта. Ідеально зручний сон гарантований незалежно від пози сплячої людини.

 

Незалежні міні-пружини Lux Comfort

Lux Comfort – це блок «незалежних» міні-пружин, які здійснюють  ортопедичну підтримку залежно від фізіологічних властивостей будови тіла людини. Завдяки невеликому розміру такі пружини чутливіші та забезпечують високу точкову еластичність. Використання  цієї технології допомагає зняти напруження та втому з м’язів спини.